Prošeaktabargit ja oktavuođadieđut

Deanuleagis sámástit -prošeavtta ollašuhttet ovttasbarggus Ohcejoga gieldda, Sámi ealáhus- ja guorahallanguovddáža ja Kajaani ámmátallaskuvlla bargit. Gávnnat sin oktavuođadieđuid vuolábealde.

Leage roahkkadit oktavuođas min prošeaktavehkii, jos dus bohciidit jurdagat prošeavtta ektui!

Ohcejoga gielda


Vuokko Tieva-Niittyvuopio

hálddahushoavda

vuokko.tieva-niittyvuopio@utsjoki.fi

Tel. +358 400 933 754

Kati Eriksen

prošeaktahoavda

kati.eriksen@utsjoki.fi

Tel. +358 40 594 5060

Laura Arola

máŋggagielatvuođa áššedovdi

laura.arola@utsjoki.fi

Tel. +358 40 480 1301

Aletta Lakkala

dieđiheaddji-buvttadeaddji

aletta.lakkala@utsjoki.fi

Tel. +358 40 186 7152

Niki Rasmus

prošeaktabargi

niki.rasmus@utsjoki.fi

Tel. +358 40 847 0616

Vilhelmiina Palosaari

prošeaktakoordináhtor

vilhelmiina.palosaari@utsjoki.fi

Tel. +358 40 668 5866

Sámi ealáhus- ja guorahallanguovddáš SEG


Håvald Hansen

prošeaktahoavda

havald@segdeatnu.no

Tel. +47 455 13 601

Katrine Trane Nilsen

máŋggagielatvuođa pedagoga

katrine@segdeatnu.no

Tel. +47 455 13 603

Sverre Porsanger

giellaguovddášfierpmádaga ja giellaleairadoaimma ovddideapmi

sverre@segdeatnu.no

Tel. +47 455 13 604

Anne Margrethe Gaup

giellabargi

anne@segdeatnu.no

Tel. +47 455 13 607

Anette Smuk Buljo

prošeaktabargi

anette.smuk.buljo@segdeatnu.no

Tel. +47 455 13 605

Kajaani ámmátallaskuvla KAMK


Kyösti Koskela

prošeaktahoavda

kyosti.koskela@kamk.fi

Tel. +358 44 710 1269

Päivi Kyllönen

prošeaktačálli

paivi.kyllonen@kamk.fi

Tel. +358 44 7101 649