Prosjektansatte og kontaktinfo

Prosjektet Deanuleagis sámástit blir gjennomført av ansatte i Utsjok kommune, Samisk nærings- og utredningssenter og Høgskolen i Kajaani. Kontaktinformasjon finner du nedenfor.

Nøl ikke med å ta kontakt med vårt ansatte i prosjektet vårt, hvis du skulle ha noe på hjertet i forhold til prosjektet!

Utsjok kommune


Vuokko Tieva-Niittyvuopio

administrasjonssjef

vuokko.tieva-niittyvuopio@utsjoki.fi

Tel. +358 400 933 754

Kati Eriksen

prosjektleder

kati.eriksen@utsjoki.fi

Tel. +358 40 594 5060

Laura Arola

flerspråklighets ekspert

laura.arola@utsjoki.fi

Tel. +358 40 480 1301

Aletta Lakkala

rapportør-produsent

aletta.lakkala@utsjoki.fi

Tel. +358 40 186 7152

Niki Rasmus

prosjektmedarbeider

niki.rasmus@utsjoki.fi

Tel. +358 40 847 0616

Vilhelmiina Palosaari

prosjektkoordinator

vilhelmiina.palosaari@utsjoki.fi

Tel. +358 40 668 5866

Samisk nærings- og utredningssenter seg


Håvald Hansen

prosjektleder

havald@segdeatnu.no

Tel. +47 455 13 601

Katrine Trane Nilsen

flerspråklighets pedagog

katrine@segdeatnu.no

Tel. +47 455 13 603

Sverre Porsanger

språksenternettverk og ledere for språkleirvirksomheten

sverre@segdeatnu.no

Tel. +47 455 13 604

Anne Margrethe Gaup

språkmedarbeider

anne@segdeatnu.no

Tel. +47 455 13 607

Anette Smuk Buljo

prosjektmedarbeider

anette.smuk.buljo@segdeatnu.no

Tel. +47 455 13 605

Høgskolen i Kajaani KAMK


Kyösti Koskela

prosjektleder

kyosti.koskela@kamk.fi

Tel. +358 44 710 1269

Päivi Kyllönen

prosjektsekretær

paivi.kyllonen@kamk.fi

Tel. +358 44 7101 649